Vip Temizlik

Koltuk Yıkama

Hizmetler

PDF Dosyaları

Broşürleri İndirin

Koltuk Yıkama

Tüm insanlar özellikle bayanlar evlerinin sürekli hijyenik olmasını isterler. Bunu başta aile üyelerinin sağlığı olmak üzere, eş dost akraba ,misafir ve komşuları için ama en çok da kendileri için isterler. Bir çok sebepten ev eşyalarımız kolayca kirlenebilir.

Sürekli kullandığımız çekyat, yatak, kanepe, halı ve koltuklarımızın da temizliğine önem veririz. Fakat bu eşyalarımızın temizliğini kendi yöntemlerimizle yeterince sağlayamayız.

Kendimizin yapacağı temizlik için kullanacağımız deterjanlar ve çamaşır suları düzgün ve ölçekli kullanılmadığında faydadan çok zarar verebilmektedir.Hem sağlığımızı hemde eşyalarımızı koruyabilmek adına öncelikle eğitim görmüş profosyonel ekip ve ekipmanlara ihtiyaç vardır. Yerinde ve gerekli oranlarda kullanılmayan deterjanlar sayesinde günlerce de kurumaz bu sebeple bakteri üreterek koku yapar, eşyamızı ve sağlığımızıda kaybetmemize yol açabilir. Oluşan koku problemini halletmeye çalışırken daha fazla zarar veririz ve kalıcı lekeler oluşmasına yol açabiliriz.Koltuk kanepe ve yataklarımızı silerek bir yere kadar temizleyebiliriz. Aslında sadece kumaşını temzileyebiliriz. Gitmeyen lekelerde daha fazla sıvıya maruz bırakacagımızdan ve bu kumaşa ve süngere verdiğimiz sıvıyı geri vakumlayamadığımızdan sıvı koltuk süngerinde yada yatağımızın iç süngerinde kalacağı için üstündeki kirler de aşağı doğru gidecektir. Uzun süre sonrasında kuruduğunda sünger içi vakumlanmadığından en ufak bir sıvı su temesında yukarı kumaşa alttaki tüm kirler çıkacaktır. Halk arasında kusma dediğimiz olay sünger kısmının içindeki kirlerin kumaş yüzüne çıkma hadisedir.

Biz tercih edebilirsiniz

Bu sebepten profesyonel yardım almamız daha iyi olur. Sonuç olarak yorulmadan zamanımızı daha değerli ailemiz ve çocuklarımızla geçirebiliriz.Profosyonel ekip ve ekipmanlar ilede eşyalarımız temiz ve hijyenik olur.

Vip Temizlik konusunda uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Bakterileriden kurtulurusunuz.
Gerçek temizlik ile tanışın.
Vip temizlik harika yapar.

Kaliteli Servis

Sizin için önceden  verdiğiniz randevu ile kalitesli bir servis hizmeti sağlıyor mutlu müşteriler kazanıyoruz. 

Sorunuz var mı?

Biz sizin için en iyisini düşünüyoruz.
Periyodik olarak her zaman temizlik yapılması uygundur.
whatsapp üzerinden bize ulaşabilir uygun fiyatlarımız ile tanışabilirsiniz.
0505 853 04 45

Başka hizmetlerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.