Vip Temizlik

Hakkımızda

banner-01
5+

Hizmetteyiz

Vip Temizlik Hakkında

Neden hizmetlerimizi seçeceksiniz?

Biz işimizde en profesyonel, ekipmaları, en kaliteli detarjanları, en önemlisi insan sağlığına uygun ürünleri sunuyoruz.

bg-video1

Temizliği nasıl yapıyoruz?

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz

Hakkımızda

Cihat Civa 1978 yılında Daday’da doğdu. Uzun yıllar sağlık sektöründe hizmet verdi.Kastamonu’da 2023 yılında kurmuş olduğu Vip Temizlik firması, eşya temizliği başta olmak üzere, bir çok alanda temizlik hizmeti vermektedir.
MİSYON: Kısa sürede uzun yol almanın en büyük sebeplerinden birinin dürüstlük ve  kaliteli hizmeti makul fiyata yapmaktan geçtiğini bilerek ilerlemekteyiz.
Bu anlayışın ne kadar doğru olduğunu da geri dönüş yapan müşterilerimizin, memnuniyetleri ve çevresine tavsiyeleri kanıtlamaktadır.Uzun yıllar sağlık sektöründe yöneticilik yapmış olmanın vermiş olduğu alışkanlıklar nedeni ile  önceliğimiz sağlık olmuştur.Bu doğrultuda hijyene en üst seviyede dikkat etmekteyiz. Kullandığımız deterjanlar ve cihazlarımızın hiç bir canlıya zarar vermemesine dikkat ederek hizmetlerimizi yapmaktayız.Temizlik ve yönetim ile ilgili tüm sertifikasyon ve kursları tamamladık.

Biz işimizi idare eder değil, profesyonel olarak yapmaktayız.

Biliriz ki mutlu müşteri, mutlu çalışandan geçer.

VİP TEMİZLİK

KENDİNİZİ ÖZEL HİSSDECEKSİNİZ.

VİZYON: Yenilikçi ve gelişime açık, en güvenilir, firma olarak çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutabilmeyi amaçlamaktayız.

Vip Temizlik İşinde Uzman

Biz işimizi severek yapıyoruz.

Kastamonu her zaman daha iyisini hak ediyor.Bizde bunun farkındayız. Müşterilerimizi mutlu görmek hepimizin arzusudur.

Zamanda Yolculuk

Şirketimiz 2023 yılında Kastamonu’da kuruldu.

Günümüz ihtiyaçlarını giderebilmek için elimizden gelen tüm gayret ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.